O Nás

O Nás

Vítejte na stránkách koupelnového studia RYZÍ KOUPELNY!

Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Dovolte, abychom se představili - jsme mladá společnost avšak s 11-ti letou zkušeností z oboru stavebnictví. Jako RYZÍ DOMOV a.s., fungující od roku 2007, jsme v roce 2015 založili koupelnové studio. Tento krok byl logickým vyústěním narůstající poptávky po realizaci interiérových úprav - převážně koupelen a sprchových koutů.

Tak jak tomu bývá v RYZÍM DOMOVĚ zvykem, i v Ryzích koupelnách se o Vás budou starat profesionálové svého oboru. Spolupráce u nás začíná obvykle zpracováním orientačního rozpočtu a následně přesným zaměřením na místě, vypracováním 3D projektu a vytvořením projektové dokumentace.

 

Musilovi_koupelna_1Jez-pudorysJez-01  Musilovi_koupelna_3
 

Pokud se Vám náš návrh bude líbit, rádi se s Vámi domluvíme na samotné realizaci. Disponujeme vlastními odborně proškolenými montážními pracovníky, kteří se po celou dobu realizace postarají o hladký průběh akce.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, rádi Vám poskytneme případné reference a zkušenosti zákazníků, kteří s námi v minulosti již úspěšně koupelnu realizovali.

V případě jakýchkoli dotazů, je Vám plně k dispozici jednatelka společnosti RYZÍ KOUPELNY, paní Lenka Musilová DiS.

 

 

Náš Tým